Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital

  • 36 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital São Paulo van 36 m² heeft een centrale ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Cultureel Instituut van Itau op wandelafstand van nog geen 25 minuten hiervandaan. Het appartement omvat voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 1 slaapkamer.

Deze accommodatie biedt een keuken, evenals comfort zoals airconditioning.

Dit appartement is tevens voorzien van een complete keuken.

Het 1-badkamer appartement ligt op circa 5 km van het Água Branca Park en op slechts 400 meter ver van het São Joaquim metrostation. Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital is in de onmiddellijke nabijheid van St. Nicholas Cathedral en biedt een gemakkelijke wandeling van 10 minuten naar het centrum van São Paulo. De accommodatie ligt op 30 minuten van het Museu Catavento. Het appartement is op 5 km van de luchthaven Congonhas.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital São Paulo
Apartamento Sao Paulo, Liberdade Sp Hakka Eventos
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Sao Paulo, Liberdade Sp Hakka Eventos

0 m van de accommodatie
Liberdade | Incrível vista | Ar + Rooftop
Mobiele prijsaanbieding

Liberdade | Incrível vista | Ar + Rooftop

9.3
Schitterend 22 beoordelingen
381 m van de accommodatie
USD 63 USD 57
per nacht
Studio Na Liberdade, Centro-Sp - Proximo Do Metro
Mobiele prijsaanbieding

Studio Na Liberdade, Centro-Sp - Proximo Do Metro

9.5
Voortreffelijk 36 beoordelingen
521 m van de accommodatie
USD 71 USD 64
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    10 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    3,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Bagageopslag
    • Kleedkamer
    • Huishouding

    Recreatie

    • Ontspannings-/ TV-kamer

    In de kamers

    • Airconditioning

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital gelegen?
      Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital is in de wijk Liberdade in São Paulo gesitueerd, op 25 minuten van het Cultureel Instituut van Itau.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital zijn onder andere het Memorial da América Latina, het Cultureel Instituut van Itau, het Edifício Itália.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Sukiya en Up Sushi Mania restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital?
      Internet is gratis beschikbaar in Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital?
      Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital is niet huisdiervriendelijk.
    • Wat is de afmeting van Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital?
      Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital meet 36 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    10 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    3,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Fashion, Liberdade, Hakka E Hospital São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten